BASIN BÜLTENLERİ

Tahincioğlu’ndan Çengelköy’de mahalle kültürünü yaşatan yepyeni bir proje: “Nidapark Çengelköy”
2021-06-02

Gayrimenkul yatırım ve geliştirme sektörünün önde gelen liderlerinden Tahincioğlu, uzun zamandır merakla beklenen Nidapark Çengelköy projesini satışa çıkardı. Çengelköy’ün merkezinde; boğazın, tarihin ve doğanın tam ortasında yer alan Nidapark Çengelköy, az katlı yatay mimarisi ve geniş peyzaj alanları ile dikkat çekiyor.

İNCELE
Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı Sedef’in Teslimlerine Başladı.
2021-04-20

Hayatı kolaylaştıran ve her ayrıntıyı planlayan projelere imza atan Tahincioğlu, Anadolu Yakası’nın en gözde ve huzurlu yaşam alanlarından Nidapark Küçükyalı projesinin Kınalı etabından sonra Sedef etabında da teslimlerine başladı.

İNCELE
Palladium Cadde Küçükyalı 2. Faz Satışları
2020-11-12

Hayata geçirdiği yenilikçi projeler ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Tahincioğlu Gayrimenkul, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçireceği Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 1. Faz satışını çok kısa bir sürede tamamladı.

İNCELE
Palladium Cadde Küçükyalı Dükkanlar
2020-11-05

Hayata geçirdiği yenilikçi projeler ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Tahincioğlu Gayrimenkul, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçireceği Nidapark Küçükyalı projesi içinde yer alan Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarını satışa çıkardı.

İNCELE
Tahincioğlu’ndan gayrimenkul sektöründe bir ilk: Multi Evler
2020-10-02

Yaşam konforu ve hayatı kolaylaştıracak her ayrıntının planlanarak yapıldığı Tahincioğlu projelerinde yep yeni ve sektörde bir ilk olacak “MULTİ EVLER” ile tanışıyoruz. Yeni dünya düzeni ile ortaya çıkan bu yeni konsept, ilk olarak Nidapark Küçükyalı Projesinde hayat buluyor.

İNCELE
NİDAPARK KÜÇÜKYALI KINALI’DA HAYAT BAŞLIYOR
2020-08-21

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Tahincioğlu Gayrimenkul, projelerine hız kesmeden devam ediyor. Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirdiği, Anadolu Yakası’nın ilk karma kullanımlı projelerinden biri olan Nidapark Küçükyalı içerisinde yer alan Nidapark Küçükyalı Kınalı etabının tamamlanmasıyla birlikte teslim sürecine başladı.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU’NDAN EMLAK KONUT KAMPANYASINA DESTEK BUGÜN AL, ÖDEMELERİNE 3. YIL BAŞLA
2020-06-04

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden biri olan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO’nun son yıllarda yapmış olduğu en önemli kampanyası olan “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasına 2 projesi ile katılıyor. Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinden ev sahibi olmak isteyenler, ödemelerine 3. yıl başlayabilecek, yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim imkanından faydalanabilecek.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU’NUN NİDAPARK KÜÇÜKYALI PROJESİNE “PALLADIUM CADDE” GELİYOR
2020-02-27

Gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinden Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Küçükyalı projesinde fark yaratacak yeniliklere imza atmaya devam ediyor.

İNCELE
Tahincioğlu konut kredi faiz oranını 0.59’a düşürdü
2020-01-20

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden Tahincioğlu, ev sahibi olmak isteyenler için tarihi bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında; Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinde vade farkını 0,59’a düşürdü.

İNCELE
Basın Sohbeti Bülteni
2019-10-17

Gayrimenkul sektörü, kurlardaki ve faiz oranlarındaki değişim ve ekonomik gelişmelerden en fazla etkilenen sektörlerin başında geliyor.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU’NDAN 180 AYA 0,79 VADE İMKANI
2019-10-16

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Tahincioğlu projelerinden konut almak isteyen yatırımcılar için yeni bir kampanya başlattı.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU, 12-15 MART’TA CANNES MIPIM 2013 FUARI’NDA!
2013-02-28

Tahincioğlu, Anadolu Yakası’nda yer alan Palladium Tower projesiyle Mipim 2013 Fuarı’nda Mipim Fuarı’nda ana fuar binası Riviera Hall’de R29-39 numaralı, COH Türkiye Çadırı’nda ise RSV 15 numaralı standında uluslararası yatırımcılarla bir araya gelmeye hazırlanıyor. Tahincioğlu aynı zamanda Mipim 2013 fuarının çanta sponsorluğunu da üstleniyor.

İNCELE
EMLAK KONUT GYO’NUN ATAŞEHİR İHALESİ’Nİ TAHİNCİOĞLU – KOZKEN İNŞAAT ORTAKLIĞI KAZANDI!
2013-03-28

Tahincioğlu - Kozken İnşaat Ortaklığı, Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen “İstanbul Ataşehir Batı Bölgesi 1. Kısım 6. Bölge Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” ihalesini, açık artırmada verdiği 525 milyon 500 bin TL teklifle kazandı. Anadolu Yakası’nın en güçlü ofis gayrimenkul yatırımcısı olan Tahincioğlu, Ataşehir bölgesinde uzun yıllardır proje geliştiren firma olarak bu ihale ile büyümeye devam ediyor.

İNCELE
A+ OFİS PROJESİ NİDAKULE GÖZTEPE’DE YAŞAM DÜNYA DEVİ MARKALARLA BAŞLADI!
2013-07-02

Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu, İstanbul Göztepe’de hayata geçirdiği A plus ofis projesi Nidakule Göztepe’de dünyanın önde gelen uluslararası firmalarıyla kapılarını açtı.

İNCELE
GÜNEYİN İNCİSİ ANTAKYA’YA 150 MİLYON DOLARLIK YATIRIM
2013-09-20

Tahincioğlu, 2008 yılında İstanbul Ataşehir’de açılan Palladium AVM’nin başarısını, bu projedeki ortağı OTA Antakya ve Gençoğlu ile birlikte Antakya’ya taşıyor. “Palladium Antakya” adıyla 150 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilecek olan alışveriş merkezi kapılarını 9 Ekim Çarşamba günü misafirlerine açıyor.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU, PALLADIUM TOWER VE PALLADIUM ANTAKYA PROJELERİ İLE İKİ DALDA ÖDÜL ALDI!
2013-09-27

Gayrimenkul sektöründe A Plus ve prestijli projelere imza atan, Tahincioğlu’nun, dünyanın en iyi gayrimenkul projelerini seçen ‘’European Property Awards 2013’’ yarışmasında finale kalan ‘’Palladium Tower’’ ve ‘’Palladium Antakya AVM’’ projelerine ödül verildi.

İNCELE
PALLADIUM AVM MEDENİYETLER MOZAİĞİ ANTAKYA’DA KAPILARINI AÇTI!
2013-10-09

Tahincioğlu, OTA Antakya ve Gençoğlu ortaklığı ile Güney’in incisi Antakya’da 150 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirilen Palladium Antakya Alışveriş Merkezi’nin kapılarını açtı. 9 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilen kurdele kesiminin ardından, Antakya’da yaşamın yeni mozaiği olacak Palladium Antakya AVM 5 gün boyunca sürecek özel etkinlikler ile eğlencenin ve alışverişin merkezi olacak.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU’NUN YENİ PROJESİ NİDAPARK BEŞİKTAŞ SATIŞA ÇIKTI!
2013-10-25

Ofis projeleri geliştirme alanında birçok başarılı projeye imza atan Tahincioğlu, Beşiktaş’ta rezidans projesi olarak konumlandırdığı Nidapark Beşiktaş’ın ön satışlarına başladı. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 rezidans tiplerinden oluşan toplam 58 ünitelik projede; boğaz manzaralı açık yüzme havuzu, lounge, fitness salonu, barbekü, tarihi ağaçlar ile tarihi çeşmenin bulunduğu ön ve arka bahçe bulunuyor. Ekim ayında ön satışlarına başlanan projenin ilk 3 günde %30’u satıldı.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU HOLDİNG İŞTİRAKLERİ İLE PALLADIUM TOWER’A TAŞINIYOR!
2014-01-23

Anadolu Yakası’nın en prestijli A+ ofis projelerinden biri olan Palladium Tower; dünyanın önde gelen firmaları tarafından talep görmeye devam ediyor. İnşaat çalışmalarının da hız kazanmasıyla birlikte teslim tarihi olan Aralık ayından önce Palladium Tower’ın tamamlanması öngörülüyor. Tahincioğlu Holding, Tahincioğlu ve Nida İnşaat’ın da binanın en üst 3 katına taşınacağı Palladium Tower, kaba inşaatın tamamlanmasıyla birlikte daha fazla dikkat çekmeye başladı.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU, 3. ULUSLARARASI YEŞİL BİNALAR ZİRVESİ’NE SPONSOR OLDU
2014-02-10

Sürdürülebilir ve çevre dostu yaklaşımı çervevesinde gerçekleştirdiği projeleri ile dikkat çeken Tahincioğlu, ‘’3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi’’nin gümüş sponsoru oldu. Yapılarda sürdürülebilirlik, yenilenebilir enerji, yeşil bina sistemlerindeki çevre dostu yaklaşımların ve yeniliklerin değerlendirileceği zirvede Tahincioğlu, 8 numaralı standında katılımcılarla bir araya gelecek.

İNCELE
FİNANS MERKEZİ’NİN A PLUS OFİS PROJESİ NİDAKULE ATAŞEHİR ÖN SATIŞA ÇIKTI
2014-03-14

Tahincioğlu’nun İstanbul Finans Merkezi Ataşehir’de hayata geçirdiği A+ ofis projesi Nidakule Ataşehir ön satışa çıktı. 14 Nisan’a kadar ön satışta olacak, TOKİ ve Emlak Konut GYO iş birliği ile hayata geçirilen Nidakule Ataşehir ; insan odaklı, çevre dostu yapısı ile ofis yatırımcılarına cazip fırsatlar sunuyor.

İNCELE
NİDAKULE ATAŞEHİR GÜNEY’İN TAMAMI 223.61 MİLYON TL’YE SATILDI.
2014-08-29

Ofis yatırımlarında gerçekleştirdiği projelerle dikkat çeken Tahincioğlu, İstanbul Finans Merkezi’nin kalbi Ataşehir’de A Plus ofis projesi "Nidakule Ataşehir’’in ikinci etabı Nidakule Ataşehir Güney’in satışını gerçekleştirdi. TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile gerçekleştirilecek Nidakule Ataşehir Güney 150 bağımsız bölümden oluşmaktadır.

İNCELE
PALLADIUM TOWER’IN AÇILIŞI IÇIN HAFIZASINA KAZIDIĞI İSTANBUL’U DEV TUVALE RESMEDECEK
2014-09-23

Tahincioğlu Gayrimenkul, Palladium Tower açılışı nedeniyle “dahi bellek” lakaplı İngiliz boyama sanatçısı Stephen Wiltshire’ı Türkiye’ye davet etti. Wiltshire, 45 dakika boyunca helikopterle gezdiği İstanbul resmini 5 gün boyunca dev bir tuvale çizerek, İstanbullular’a armağan edecek.

İNCELE
NİDAPARK BEŞİKTAŞ “EN İYİ REZİDANS ÖDÜLÜ”NE LAYIK GÖRÜLDÜ.
2014-10-07

İstanbul’un kalbi Beşiktaş’ta konumlanan, modern detaylarla örülmüş yaşam tarzı ile samimi mahalle hayatını harmanlayan Nidapark Beşiktaş, Sign of the City Awards’dan “Devam Eden Projeler kategorisinde En İyi Rezidans” ödülünü aldı.

İNCELE