KONUT PROJELERİ

65 yılı aşan tecrübesi ile İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakası’nda pek çok başarılı konut, ofis, ticari üniteler ve karma kullanımlı projelere imza atan Tahincioğlu, projelerinde özellikle lokasyon olarak en merkezi konumları tercih etmektedir. Tahincioğlu, şehrin içinde bile olsa doğanın keyfini çıkaracağınız konut projeleri ile keyifli ve sağlıklı çalışma ortamları ile hayata geçirdiği ofis projeleri ile sektörün lider firmasıdır.

Nidapark Çengelköy Projesi

İstanbul’un tarihi semtlerinden Çengelköy’de, hem doğanın içinde olacağınız hem de geçmişin içinde hissedeceğiniz Nidapark Çengelköy Projesi, konforlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını sizlere aralıyor. 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1, 4,5+1 ve 5.5+1 dubleksten oluşan farklı daire seçenekleriyle hayatınızı kolaylaştıracak bu proje, açık ve kapalı yüzme havuzu, geniş ve özellikli çocuk oyun alanları, cafe, spor kompleksi gibi sosyal imkânlarıyla gününüzün her anını evinizden uzaklaşmadan en etkili şekilde kullanmanızı sağlar. Yeşilin içindeki süs havuzları, şelale ve yürüyüş yolları ile doğanın tadını çıkarmanıza, yaşam alanınızdan uzaklaşmadan nefes alabilmenize olanak sağlayan Nidapark Çengelköy, Boğaz manzarasını da evlerinize konuk ediyor. Ayrıca seyir ve güneşlenme teraslarıyla her mevsim sevdiklerinizle İstanbul’un tadını çıkartma imkanı sunuyor.

Çengelköy’ün dokusuna uygun şekilde tasarlanan az katlı ve yatay mimarisi ile 12 blok ve 207 daireden oluşan Nidapark Çengelköy Projesi, sahile yaklaşık 2 km. olan uzaklığıyla ile de dikkat çekiyor. Tahincioğlu kalitesiyle; Çengelköy’e has kültürel doku korunarak samimi bir yaşam alanı sunan proje; tarihin içinde, geniş, balkonlu, bahçeli ve çatı terasları daireleriyle , yeşilin eşsiz görüntüsüyle hem mimarisi hem de konumu itibarıyla özlenen mahalle kültürünü yaşamanıza da olanak sağlıyor.

Nidapark İstinye Projesi

İstanbul’un en eski ve prestijli semtlerinden İstinye’de, muhteşem deniz manzarasıyla ve mimari özellikleri ile ön plana çıkan Nidapark İstinye projesi, ince zevklerle tasarlanan yaşam kalitesiyle bir evin, insanın hayatında ne kadar büyük yer kaplayabileceğini ortaya koyuyor. Nidapark İstinye; Panorama, Vadi ve Koru etaplarından oluşuyor. Her etabında kendine özel sosyal tesisi bulunan proje; ev sahiplerine bahçe katları, ara katlar ve çatı katlarındaki ünitelerle farklı yaşam alternatifleri sunuyor.

Nidapark Küçükyalı Projesi

Anadolu yakasının en gözde lokasyonlarından biri olan Küçükyalı’da bulunan Adalar manzaralı Nidapark Küçükyalı, 1+1’den 4+1’e kadar daire tipi seçenekleri ile ticaret-konut alanları, okul, meydan, belediye, hizmet ve park alanlarından oluşuyor. Anadolu yakasının ilk karma kullanımlı projesi olan Nidapark Küçükyalı’da aynı zamanda yeni normale uygun çok fonksiyonlu konutlar da yer alıyor. Metro durağının hemen yanında yer alan projede 350m uzunluğunda alışveriş caddesi “Palladium Cadde Küçükyalı bulunuyor. Palladium Cadde Küçükyalı’da tanınmış markalar, popüler restoran ve kafeler, eğlenceli oyun alanları yer alacak.

Hayalinizdeki konut veya ofise en uygun ödeme modeli ile sahip olmak için sizleri Tahincioğlu’nun projelerine bekliyoruz.